Boyun Düzleşmesi Nedir ?

Omurgayı oluşturan 33 omurun yedisi boyun bölgesinde bulunur. Omurga sağlıklı bir insanda düz değil kıvrımlı bir yapıdadır. Bel ve boyun bölgesindeki omurlar hafif oyuklar, sırt ve kalça bölgesindeki omurlar ise tümsekler oluşturacak şekilde sıralanmıştır

Vagus Siniri hakkında kısaca

Sağlığımız,iyi işleyen ve uyum sağlayabilen bir sinir sistemine bağlıdır.Sinir sistemini etkileyen en önemli sinir ise VAGUS SİNİRİ’dir.Vagus siniri psikolojik ve fiziksel sağlığın anahtarlarından biridir.

FİBROMİYALJİ nedir ?

Psiko Nöro İmmünoloji bakış tarzıyla Ruh Beden Zihin üçlüsünden kaynaklı bütüncül bir rahatsızlıktır. Fibromiyalji hastalarının en büyük istekleri anlasılmamaktır.

Psikonöroimmünoloji nedir ?

Psikonöroimmünoloji;insan psikolojisi, bağışıklı sistemi , sinir sitemi ve hormon sistemi arasındaki bağlantıları araştıran bir bilim dalıdır.PNI bir çeşit kişiye özel araştırma metodudur.ufuksalman.com Web sitesi içeriği, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Buradaki bilginin hekim muayenesi ve hekim konsultasyonu sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlayınız.

Copyright 2021 SADE SOFT. TECH. All Right Reserved