UFUK SALMAN,1981 yılında Bursa’da doğdu.İlk orta ve lise öğretimini Bursa’nın İnegöl ilçesinde

tamamladı.2003 yılında Pamukkale Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldu.

Sağlıkta her zaman doğalı, daha iyiyi ve bilimselliği aradığı için OSTEOPATİ KLİNİK

PSİKONÖROİMMÜNOLOJİ(CPNİ) eğitimleri aldı.

19 yıldır devam eden meslek hayatı boyunca manuel terapi, kinesiotaping, refleksoloji, mobilizasyon-maniplasyon teknikleri, klinik ve rijit bantlama,Uygulamalı kinezyoloji, ağrı yönetimi, konnektif doku masajı, mulligan konsepti,sinir sonu mobilizasyonu, optimum denge modeli, nefes, solunum vb. eğitimler, kurslar, seminerler ve konferanslara katılarak kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

VİZYONU Yaşam kalitenizi artıran bilimsel güncel ve kanıta dayalı dünya standartlarında terapi metotlarını sizlerle buluştırmak. 

“Biyopsikososyal bir canlı olan insanı; bilimsel, güncel ve doğru bilgiler ışığında her yönden değerlendirerek, kişiye özel terapi ve egzersizler ile kaliteli bir yaşam sürmesini amaçlıyorum. Bilimsel verilerle kendimi yenileyerek insanları kişisel bazda toplum ve çevre sağlığı adına bilinçlendirerek farkındalığı olan insanlar ve sosyal çevre oluşturmayı hedefliyorum."ufuksalman.com Web sitesi içeriği, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Buradaki bilginin hekim muayenesi ve hekim konsultasyonu sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlayınız.

Copyright 2021 SADE SOFT. TECH. All Right Reserved